K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP KRAKOWAIRPORT.PL
BIP KRAKOWAIRPORT.PL
BIP.gov.pl
  To jest wersja archiwalna z dnia: 22.08.2016, zmieniona z powodu:
  Podniesienie kwalifikacji zawodowych

  Zarząd

  Radosław Włoszek - Prezes Zarządu

  Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie i Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

  Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w podmiotach gospodarczych. W latach 2006 - 2008 był dyrektorem i Prezesem Zarządu PUHiT „Kraków” w Krakowie Sp. z o. o. W latach 2009 - 2016 kierował Działem Zarządzania Majątkiem i Administracji w Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach.

  Był członkiem rad nadzorczych ŚRH Obroki w Katowicach, CZH S.A w Katowicach, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan” Sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Enea S.A. w Poznaniu. Obecnie jest członkiem rady nadzorczej Telewizji Polskiej S.A.

   

  Mariusz Saługa - Członek Zarządu odpowiedzialny za obszar inwestycji spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.

  Mgr inż. Mariusz Saługa posiada doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, a także wieloletnią praktykę w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych oraz nadzorowania inwestycji budowlanych. Jest absolwentem AGH w Krakowie, Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii, posiada uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej. 

  W latach 2011 – 2012 był kierownikiem pracowni budowlanej i projektantem w firmie EC Prozach (dawniej Prozach) w Oświęcimiu. Od 2012 r. do 2016 r. pełnił obowiązki Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej. Od marca 2015 r. prowadzi także Pracownię Projektowo-Usługową. Zarządzał wielosoobowymi zespołami projektowymi w zakresie inwestycji użytku publicznego. 

  Od kwietnia 2016 r. pełnił rolę audytora inwestycji „Rozbudowy Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice w części Landside”.

   

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Daniel Pels
  Publikacja dnia: 22.08.2016
  Podpisał: Daniel Pels
  Dokument z dnia: 22.08.2016
  Dokument oglądany razy: 7102
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o.