K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP KRAKOWAIRPORT.PL
BIP KRAKOWAIRPORT.PL
BIP.gov.pl

  Zarząd

  Prezes Zarządu spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.

  Łukasz Strutyński 

  jest radcą prawnym, posiada także tytuł MBA (Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie / École de Management de Normandie / AESE Business School).

  Jego doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w organach zarządczych i kontrolnych spółek prawa handlowego, prowadzenie kancelarii radcy prawnego oraz doradzanie polskim samorządom w planowaniu i realizacji przedsięwzięć rozwojowych w ramach projektów z udziałem Związku Miast Polskich finansowanych ze środków Unii Europejskiej, krajowych, funduszy norweskich, szwajcarskich oraz EOG.

  Od 2018 roku do 09.07.2024 r., był członkiem w Rady Nadzorczej Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków - Balice sp. z o.o.

  W latach 2013-2016 był członkiem zarządu tej spółki odpowiedzialnym za obszar inwestycji.


  Członek Zarządu odpowiedzialny za obszar inwestycji Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.

  Janusz Kardasiński

  Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Szkoły Głównej Zarządzania i Administracji w Warszawie.
   
  Doświadczony menedżer z trzydziestoletnim stażem pracy, z którego zdecydowana większość przypada na pełnienie funkcji w organach zarządczych, dyrektorskich lub kierowniczych. W latach 2008 – 2016 (tj. w okresie ostatniego zrealizowanego z sukcesem największego w historii Planu Inwestycyjnego Portu) pełnił funkcję Dyrektora Finansowego Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o., a przez większość tego okresu był również Prokurentem Spółki.
   
  W ostatnich latach jako doradca z ramienia Związku Miast Polskich uczestniczył w projekcie Centrum Wsparcia Doradczego, w którym wspierał blisko pięćdziesiąt jednostek samorządu terytorialnego tworzących sześć partnerstw samorządowych.

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Daniel Pels
  Publikacja dnia: 10.07.2024
  Podpisał: Daniel Pels
  Dokument z dnia: 10.07.2024
  Dokument oglądany razy: 12438
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o.