K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP KRAKOWAIRPORT.PL
BIP KRAKOWAIRPORT.PL
BIP.gov.pl
  To jest wersja archiwalna z dnia: 10.03.2016, zmieniona z powodu:
  redakcyjna

  Zarząd

  Zarząd:

   

  dr Jan Pamuła – Prezes Zarządu

  Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, doktor nauk ekonomicznych.
  Jego doświadczenie zawodowe obejmuje zarządzanie firmami z branży finansowej, nieruchomości i transportowej. W latach 1991-1993 poseł na Sejm RP, przewodniczący Klubu Parlamentarnego KLD oraz przewodniczący Komisji Transportu, Handlu i Łączności.

  Był m.in. Prezesem Izby Rzemieślniczej w Krakowie, Fundacji Odnowy Zabytków Krakowa oraz pierwszym wiceprezesem Banku Przemysłowo – Handlowego. Zasiadał w Radach Nadzorczych Banku Spółdzielczego Rzemiosła, Międzynarodowej Giełdy Towarowej i Krakowskiego Holdingu Komunalnego. Wykładał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, obecnie jest wykładowcą w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej.

  Od lipca 2008 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice Sp. z o.o.. W latach 2009-2011 był Prezesem Związku Regionalnych Portów Lotniczych. W latach 2011-2014 r. był przewodniczącym Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta.

   

  Radosław Włoszek - Członek Zarządu

  Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie i Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
  Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w podmiotach gospodarczych. W latach 2006 - 2008 był dyrektorem i Prezesem Zarządu PUHiT „Kraków” w Krakowie Sp. z o. o. W latach 2009 - 2016 kierował Działem Zarządzania Majątkiem i Administracji w Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. w Katowicach.

  Był członkiem rad nadzorczych ŚRH Obroki w Katowicach, CZH S.A w Katowicach, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan” Sp. z o.o. w Bełchatowie oraz Enea S.A. w Poznaniu. Obecnie jest członkiem rady nadzorczej Telewizji Polskiej S.A.

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Daniel Pels
  Publikacja dnia: 10.03.2016
  Podpisał: Daniel Pels
  Dokument z dnia: 10.03.2016
  Dokument oglądany razy: 1023
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o.